Havuzlar

Wome Deluxe'de, Akdeniz'in berrak maviliğini tam anlamıyla hissedeceksiniz. Hem ortak hem de kadınlar ve erkeklere özel tasarlanmış plajlarda güneşin altında rahatlarken, otelimizde bulunan 12 farklı havuzumuzda da taptaze bir serinlik sizi bekliyor. Her bir havuzumuz, özenli tasarımıyla size farklı bir deneyim sunuyor. Tatilin en özel anları Wome Deluxe'de sizi bekliyor!

Erkekler

Erkek misafirlerimiz için tasarlanmış özel havuzlarımızda, Akdeniz'in serin sularının tadını çıkarın. Geniş ve ferah bir alan sunan 506 m²'lik açık yüzme havuzumuzun yanı sıra küçük misafirlerimiz için 185 m²'lik açık çocuk havuzumuz da bulunmakta. Kış aylarında bile yüzme keyfinizden ödün vermemek adına, 236 m²'lik kapalı yüzme havuzumuz ve 40 m²'lik kapalı çocuk havuzumuz ise her mevsim hizmetinizde.

Açık Yüzme Havuzu
506 m²

Açık Çocuk Havuzu
185 m²

Kapalı Yüzme Havuzu
236 m²

Kapalı Çocuk Havuzu
40 m²

Women

Kadınlar için özenle tasarlanmış havuzlarımızda, kendinizi şımartmaya ve eşsiz bir keyfi doyasıya yaşamaya hazır olun!

719 m²'lik geniş açık yüzme havuzunda güneşin altında yüzmekten keyif alırken, minikler 100 m²'lik çocuk havuzunda güvende eğlenceye doyacak. Ayrıca kadınlar mevsim ne olursa olsun, 259 m²'lik kapalı yüzme havuzumuzda yüzmekten keyif alabilirler. Minik misafirlerimiz içinse 40 m²'lik kapalı çocuk havuzu her zaman hazır!

Açık Yüzme Havuzu
719 m²

Açık Çocuk Havuzu
100 m²

Kapalı Yüzme Havuzu
259 m²

Kapalı Çocuk Havuzu
40 m²

Aileler İçin

Ailecek kaliteli vakit geçirebileceğiniz havuzlarımızla tanışın!
530 m² genişliğindeki açık yüzme havuzumuzda, geniş ailenizle birlikte serinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Minikler için özel olarak tasarlanmış 78 m²'lik açık çocuk havuzunda çocuklarınız güvende oyun oynayabilir.

Soğuk günlerde ise 65 m²'lik kapalı yüzme havuzumuzda yüzmenin keyfini sürerken, minikleriniz ise 50 m²'lik kapalı çocuk havuzunun tadını çıkarabilir.

Açık Yüzme Havuzu
530 m²

Açık Çocuk Havuzu
78 m²

Kapalı Yüzme Havuzu
65 m²

Kapalı Çocuk Havuzu
50 m²