HAVUZLAR

Wome'da, tatilinizin her anını özel kılacak deneyimler sunuyoruz. Hem ortak hem de kadınlara ve erkeklere özel plajlarımızda özgürce güneşin ve denizin tadını çıkarabilir, ailenizle birlikte paylaştığınız anların keyfini havuzlarımızla daha da artırabilirsiniz. 12 farklı havuz seçeneği ile her yaştan konuğumuza yönelik alternatiflerimiz bulunuyor. Size sadece hangi havuzda yüzmenin keyfini sürdüreceğinize karar vermek kalıyor.

PLAJ

İncekum’un eşsiz plajlarına ev sahipliği yapan Wome Deluxe, misafirlerine deniz ve kumun en uyumlu birleşimlerinden birini sunuyor. İster ailenizle birlikte yüzmenin keyfini çıkarın, isterseniz kadınlar ve erkekler için tasarlanmış özel plajlarımız ve güneşlenme teraslarımızla, mahremiyete önem veren konuklarımızın da tatil deneyimlerini istedikleri gibi yaşamaları için her detayı düşündük. Wome Deluxe'de deniz, kum ve güneş üçlüsü, muhteşem doğa ile birleşerek tatilinizin en unutulmaz anılarına dönüşüyor.

AQUAPARK

Wome Deluxe, suyun ve eğlencenin buluştuğu, ritminizi hızlandıran aqua parklarıyla sizi aksiyon dolu bir deneyime davet ediyor.

ızlı su kaydıraklarından, eğlenceli su oyunlarına, hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifle vakit geçirebileceği bir ortam Aquapark’ta misafirlerimizi bekliyor. Unutulmaz anılar biriktirirken, serin suların enerjisini hissedecek, tatilinizin her anında çocuklar gibi neşeyle dolup taşacaksınız.

Wome Deluxe'de aquapark deneyimi sadece bir su oyunu değil, aynı zamanda unutamayacağınız bir macera!

SU SPORLARI

Wome Deluxe'un kristal berraklığındaki sularında, adrenalinizi yükseltecek su sporlarıyla tatilinizin de ritmini yükseltin! Denizin dalgalarıyla birlikte sörf yapmak, sakin suların üzerinde kanoyla kaymak ya da sıcak yaz günlerinde jet ski ile serinlemek için Wome’a bekleniyorsunuz.

OYUNLAR

Wome Deluxe, sadece dinlenmek ve rahatlamak için değil, aynı zamanda eğlenceli anlar yaşatmak için de misafirlerini bekliyor. Wome Deluxe’de yer alan oyunlarla kendinizi oyunların heyecanına kaptıracaksınız. İster açık havada güneşin altında, ister konforlu iç mekanlarda; her bir oyun sizi yeni bir maceraya sürüklüyor.

SPOR & AKTIVITELER

Wome Deluxe aktif bir tatil anlayışıyla eğlence ve sporu bir araya getiriyor!Wome’da; çam ağaçlarının serin gölgesinde voleybol oynayabilir ya da Akdeniz'in ince kumları üzerinde spor yapabilirsiniz. Su sporlarıyla ya da doğada gerçekleştireceğiniz etkinliklerle tatilinizi aksiyonu bol bir maceraya dönüştürebilirsiniz.